Mezinárodní kalendář soutěží 2010 čluny , vleky

KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ 2010

ČLUNY

Termín

Název závodu

 

Hom.

Pořadatel

Místo

05.06. – 06.06.

Moravia Cup                             NZ

ČP

RL

DOL

Oleksovice

19.06. – 20.06.

MZ Kostelec CUP                     NZ

ČP

RL

SKO

Kostelec u Jihlavy

03.07. – 04.07.

Shadow of Whales Cup             NZ

ČP

RL

SWP

Kopa,Ovčáry

17.07. – 18.07.

Nominační závod WSN              NZ

ČP

RL

WSN

Křenek

24.07. – 25.07.

VZ+12+wakeboard                   

ČP

NH

TPH

Skochovice

31.07. – 01.08.

Závod mládeže do 14 let  

ČP

NH

VLS

Stráž pod Ralskem

05.08. – 08.08.

MS J

 

RC

ITA

Brescia

12.08. – 15.08.

ME 21

 

RC

FRA

Meuzac

14.08. - 15.08.

VZ+12, obojí TR,SL        

ČP

N

SLP

Hracholusky

              18.08.

ME družstev

 

RC

GBR

Thorpe

19.08. – 22.08

ME Open

 

RC

GBR

Thorpe

21.08. – 22.08.

MČRJ

 

RL

WSN

Křenek

25.08. – 29.08.

MEJ

 

RC

AUT

Fischlham/Lambach

11.09. – 12.09.

AMČR (+AMSR)

 

RL

SVK

Piešťany (Blatné)

18.09. – 19.09.

Mělice Waterski Cup, TR+12

ČP

NH

SNM

Mělice

25.09. – 26.09.

Spolana Cup + Neratovický medvěd

ČP

RL

WSN

Křenek

ČP – závod zařazený do soutěže klubů o Český pohár

VLEKY

17.07. – 18.07.

GPC

 

RL

SVK

Košice

24.07. – 25.07.

GPC

 

RL

POL

Szczecinek

31.07. – 01.08.

GPC

 

RL

AUT

Asten

06.08. – 08.08.

GPC Finále

 

RL

SKH

Těrlicko

13.08. – 15.08.

MEJ

 

RC

POL

Szczecinek

07.10. – 09.10.

MS

 

RC

ISR

Tel-Aviv

WAKEBOARD

03.07. 2010

CPW 2010

 

 

CWC

Hlučín

31.07. 2010

CPW 2010

 

 

Panda Sport

Stráž pod Ralskem

14.08. 2010

AMSR

 

 

SVK (Evils)

Košice

21.8. 2010

CPW 2010 – finále

 

 

SKH

Těrlicko

04.09. 2010

AMČR

 

 

CWC

Hlučín

 

Homologace: RL – Ranking list, RC – Record Capability, N- Normal, NH – Národní homologace

 


Partneři:


PŘEDPOVĚD POČASÍ www.in-pocasi.cz


Všechna práva vyhrazena © 2008 Ski Club Hlučín | Design & Programming Core Trade s.r.o. | HTML | CSS | SEO
 
Dnes návštěv: 32 | Celkem návštěv: 198172